گارانتی و خدمات پس از فروش شیرآلات قهرمان

شیرالات قهرمان اگرچه در بین صنعتگران ایرانی نامی قدیمی و آشنا به حساب می آید اما در بعضی حوزه ها نه تنها سنتی نیست بلکه حتی شبیه به نوع فعالیت همکاران خود هم عمل نمی کند.

چون در اینجا بحث گارانتی و خدمات پس از فروش است می پرسیم، کدام برند ایرانی را می شناسید که یک محصولش تا 20 سال گارانتی داشته باشد؟ کدام محصول ایرانی 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش را تضمین می کند؟ به احتمال زیاد به جز شیرآلات صنعتی قهرمان نامی دیگر را نیافته اید.

با کدام پشتوانه گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی ارائه می شود؟

اولین امری که ما را مصمم می کند که بی ترس و هراس از هر نکته ای گارانتی های 5 الی 20 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله ارائه کنیم کیفیت بالای تولیداتمان است.

وقتی حرف از 5 سال برای شیرها و 20 سال برای فلاشتانک ها به میان می آید؛ به طور واقعی مهندسین و کارشناسان ما در شرایط آزمایشگاهی بررسی کرده اند و تضمین داده اند که حداقل عمر مفید و بی مشکل محصول کفِ خدمات پس از فروش است؛ در نتیجه در مدت زمانی کمتر از آن ارائه ی گارانتی امری است عادی و بدون ریسک.

مطلب دوم اطمینانی است که به طراحی و تکنولوژی خود داریم؛ شیرآلات قهرمان برای فردا تولید می کند و افق نگاهش آینده است؛ در نتیجه با اطمینان سخن از تامین تمامی قطعات تا 20 سال پس از تولید محصول می زنیم.

با این نگاه است که توانسته ایم علاوه به در اختیار داشتن بازار داخلی 30 کشور دنیا را تحت سیطره ی صادرات خود قرار دهیم. البته در سال تولید ایرانی نگاهی ویژه به شما داریم و هدف گذاری امان تولید بیشتر داخلی، صادرات بیشتر خارجی و به تبع آن تولید فرصت های شغلی بیشتر و البته ارزآوری برای کشورمان ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس