نگاهی به شیرالات قهرمان

35 سال قهرمانی؛ از 1358

به قول ما ایرانی ها دیر و زود دارد، سوخت و سوز نه؛ در هر حوزه ای مشغول باشیم دیر یا زود با چالش انتخاب شیرآلات ساختمانی مواجه خواهیم شد. چه خرید برای یک منزل تازه ساز و جدید، چه برطرف کردن نقطه ضعف خانه ای قدیمی، همه و همه ما را به این سوال می رساند که چگونه در این بازار گنگ و مبهم سراغ محصولی قابل اطمینان باشیم تا دردسرهایی از قبیل ترس از تقلبی بودن و غیره را به حداقل برسانیم.

پاسخ ما ساده است؛ ماندگاری، رشد و صعود روز افزون یک برند ایرانی در این بازار متلاطم و رقابتی امری اتفاقی نیست؛ حتما کیفیت داشته ایم و در این حوزه متخصص ترین بوده ایم، زیرا 35 سال رقابت با انواع مشکلات و هجوم محصولات چینی و درد تحریم و غیره نه تنها ما را تضعیف نکرده که امروزه به جایی رسیده ایم که به قلب اروپا صادرات داریم.

باری؛ در ادامه به دلایلی می پردازیم که ما را یکه تاز عرصه ی شیرآلات ساختمانی ساخته و با افتخار از شما دعوت می کنیم همکاری خود را با برند و محصولات ما آغاز کرده و یا گسترش دهید. از یک شیر ساده ی سرویس تا لوکس ترین و تشریفاتی ترین محصولات، در کنار شما هستیم.

 

چرا شیرآلات قهرمان؟

در این قسمت در چند بند مهم ترین دلایلی که شیرآلات قهرمان را از سایر برندهای حاضر در بازار ایران(چه داخلی و چه خارجی) متمایز می کند ارائه می دهیم.

  1. طراحی مدرن و به روز؛ در این 35 سال همواره پیش رو بوده ایم و هیچگاه هیچ بهانه ای نتوانسته ما را از تولید محصولاتی زیبا، منحصر به فرد و به روز منصرف کند.
  2. استفاده از متریال(Material) درجه یک؛ خمیرمایه ی مهندسین و طراحان و نیروهای اجرایی ما بالاترین کیفیت ممکن را دارد، از این طریق ایده های بلندپروازانه را جامه ی عمل پوشانیده ایم بیش از 30 کشور دنیا را به تسخیر خود در آورده ایم.
  3. ارائه ی متنوع محصولات؛ فرقی نمی کند چه میزان بودجه در نظر گرفته اید، چه سلیقه ای دارید و یا برای چه مکانی به دنبال شیرآلات می گردید، بیشترین گزینه ها را ما ارائه می دهیم و از قضا با کیفیت ترین برند حاضر در بازار هستیم.
  4. حمایت از کالای ایرانی؛ اگر چه بدون در نظر گرفتن این مولفه بازهم قدرت اول بازار هستیم اما بی شک کمک های شما روز به روز جوانان بیشتری را مشغول به کار می کند و کسب و کار یک برند معتبر ایرانی به معنای ارتقای نام ایران و ایرانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس