قهرمان از شیرِ مرغ تا جان آدمی زاد

شیرآلات، علم دوش، شیلنگ توالت، شیر پیسوار، فلاشتاک، سیفون روشویی و هر آن چه فکرش را بکنید با برند قهرمان تولید شده و می شود. کافی است برای کیفیت عملکرد و جلوه ی بصری منزل خود اهمیت قائل باشید و البته بهنیه ترین تصمیم اقتصادی را اتخاذ کنید؛ ارائه ی گزینه ی مناسب را به عهده ی ما بگذراید.

انتخاب های پیش روی شما

شیرآلات قهرمان بر اساس مدل شیر قهرمان(اسپانیایی، ایتالیایی، فلت و …)، نوع شیرالات (شیر ظرفشویی، شیر حمام، شیر دستشویی، شیر روشویی) و قیمت آن ها قابلیت انتخاب دارند. باور داشته باشید برای انتخاب مدل مورد نظر خود نیاز به یک قلم و کاغذ دارید. ابتدا آن چه در ذهن برای منزل خود انتخاب کرده اید را به طور واضح مشخص سازید و سپس به دنیای محصولات قهرمان قدم نهید.

انواع شیرآلات اهرمی، شیرآلات الکترونیکی و شیرآلات بیمارستانی در یک دسته قرار می گیرند و نیازهای مشتریانی که محصولات مدرن و امروزی را دنبال می کنند از این طریق برطرف می شود و شیرآلات کلاسیک، پیسوالو و شیلنگی طیف دیگر علاقه مند، یعنی دنبال کنندگان مکتب سنتی را ارضا می کند.

انواع فلاشتانک های طنابی و فلاش تانک های دکمه ای با طراحی دقیق کارشناسی و مهندسی مصرف بهنیه ی آب را تضمین می کنند.

اما فارغ از توضیحات کلی و معرفی انواع و اقسام مدل های حاضر در بازار توجه به یک اصل ضروری است. همواره به خاطر داشته باشید اول اگر به دنبال کیفیت هستید سراغ شیرآلات قهرمان بیایید. به بیان دیگر در صورتی که کیفیت و کارآیی در اولویت لیست خرید شما قرار دارد برند انتخابی شما بی شک قهرمان خواهد بود. سپس بر سر اینکه چه مدلی، چه رنگی و چه نمونه ای باید خریداری شود زمان برای بحث و جدل باقی خواهد بود.

ما به روز و مدرن، استاندارد و حرفه ای کار می کنیم؛ اگر چنین نبود به بیش از 30 کشور دنیا صادرات نداشتیم و در این بازار آشفته ی داخلی با اطمینان سخن از 15 سال خدمات پس از فروش به میان نمی آوردیم. سخن آخر اینکه اگر کیفیت طلب می کنید به ما مراجعه کنید؛ سلیقه ی شما از بین دریای مدل های ما با یکی از محصولات مطابق خواهد شد؛ ما از جان مرغ تا شیر آدمی زاد را تولید می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس