فلاشتانک های قهرمان

قهرمان واقعی کیست؟ فلاشتانک های قهرمان

روزهای اولی که سخن از بی آبی و مشکلات خشکسالی در ایران به میان آمده بود را به خاطر دارید؟ در آن روزگار تلویزیون تبلیغ می کرد یکی دو آجر را درون پلاستیک قرار داده و به مهمانی مخزن فلاشتانک بفرستیم تا از این طریق در هر مرحله استفاده آب کمتری مصرف شود؛ باری، نیازی به این کارها نیست، شیرآلات قهرمان با تکنولوژی جدید و نو مدیریت بهنیه ی منابع آب این سرزمین را به ارمغان می آورد و نیازی نیست نگران آجر و پلاستیک و مخزن باشیم.

تا به حال سرویس بهداشتی منزل یا محیط کار خود را بدون فلاشتانک فرض کرده اید؟ چه می شود؟ از طرفی اگر انسان حساسی باشید پس از هر بار استفاده و کشیدن طناب یا فشردن دکمه با خود فکر کرده اید که آیا من هم در حال صدمه زدن به منابع آبی این مرز و بوم هستم؟

پاسخ منفی است اگر در حال استفاده از برند قهرمان باشید. قوی ترین تکنولوژی روز دنیا به کار گرفته شده است تا با کیفیت ترین فلاشتانک های ممکن تولید شوند. مدل های طنابی قهرمان روز به روز ارتقا یافته اند و البته امروزه نسل جدیدی از فلاشتانک ها به بازار آمده اند که با دو دکمه میزان آب مصرفی را مدیریت می کنند.

یک نکته اما شاید برای شما جالب باشد؛ فلاشتانک های قهرمان بر خلاف سایر مدل های موجود در بازار و البته بر خلاف سایر محصولاتِ خودِ برند قهرمان بیش از 20 سالِ آزگار گارانتی تعمیر و تعوض قطعات دارند. یعنی برای خرید این محصول تمامی دلایل در اختیار شما قرار داده شده است.

  1. مصرف بهینه ی آب؛
  2. قیمت مناسب؛
  3. کیفیت فوق العاده؛
  4. خدمات پس از فروش.

اگر قصد خرید محصولی از برند قهرمان را دارید توصیه ی ما این است که حتما از فروشگاه یا نمایندگی های معتبر خرید کنید؛ با این کار اولا محصول واقعی قهرمان با استاندارد و گارانتی معتبر دریافت می کنید ثانیا به روز ترین و جدید ترین مدل ها را دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس