شیرالات قهرمان تلفیق سنت و مدرنیته

عبارت تلفیق سنت و مدرنیته را احتمالا بیشتر درباره ی موسیقی شنیده اید اما، یک برند تولیدی صنعتی هم چنین فعالیت هایی را در دستور کار خود قرار داده.

شیرآلات ساختمانی قهرمان با توجه به پیشینه ی دور و دراز خود همواره دل در گرو سنت های ایرانی و برآورده ساختن نیازهای این چنین داشته است؛ از طرف دیگر با پیشرفت روزگار و ورود مدهای جدید به بازار این نیاز احساس می شد که چیزی در بین تولیدات قهرمان کم است و در نتیجه روی به تولیدات تلفیقی آورده شد.

اگر در بین مدل های تولیدی قهرمان جست و جو کنید به خوبی مدل هایی می بینید که طرحی ایتالیایی یا آلمانی را در قالبی ایرانی ارائه کرده است.

خبر خوب این است که تولیدات ما به دلیل وابسته بودن به نیروی کار ایرانی هزینه ی تمام شده ی کمتری دارند و در نتیجه با قیمت اقتصادی تری به دست مشتری می رسند.

از منظر کیفیت هم باید گفت اگر محصولات قهرمان از نمونه های خارجی بهتر نباشند چیزی کم ندارند، زیرا اولا موفق به کسب مدرن ترین استانداردهای روز دنیا می شوند دوما به همان کشورهایی که صاحب تکنولوژی های پیش رو هستند صادر می شوند.

آخر سر اینکه اگر به دنبال محصولاتی هستید که هم کارایی کیفی لازم و هم به معنی واقعی کلمه کارکرد داشته باشند و در کنار این زیبا و مدرن باشند توصیه می کنیم سری به محصولات قهرمان بزنید؛ بعید است از بین خیل مدل های این شیرآلات ساختمانی سلیقه ی شما یافت نشود.

همواره به خاطر داشته باشید خرید شیرآلات نه تنها عضوی مهم از المان و مولفه های طراحی داخلی منزل شما است بلکه به نوعی ضامن اصلی آسایش و عملکرد مناسب سرویس و بخش های خدماتی منزل شما می باشد.

با خیال راحت ما را انتخاب کنید؛ ما به آن چه وعده می دهیم پایبندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس