شیرآلات قهرمان؛ تجربه ی فوق العاده ی خرید داخلی

متاسفانه کم پیش می آید که از خرید یک محصول داخلی رضایت داشته باشیم و یا این که با اطمینان خاطر سراغ تولیدات کارخانه هایِ وطنی برویم. اما در بعضی شاخه ها استثنا وجود دارد و شیرآلات یکی از این زمینه ها است. جالب است بدانید مجموعه ای وجود دارد که 35 سال تجربه ی موفق را یدک می کشد و به بیش از 30 کشور دنیا صادرات دارد.
بله نوشته ی بالا تنها بخشی از دستاوردهای کارخانه ی بهداشتی شیرالات قهرمان است. در صورتی که بنا به ساخت و ساز، تعمیرات یا هر دلیل دیگری تصمیم به خرید و تعویض شیرآلات دارید، مطالعه ی دو سه پاراگراف آینده می تواند مفید به فایده باشد.

چرا قهرمان؟

قصد قصیده سرایی نداریم و بی پرده در چند بخش دلایل برتری این برند را معرفی می کنیم و در انتها چند خطی به حقانیت آن ها قلم می زنیم و سند ارائه می دهیم.
1. بالاترین کیفیت محصولات موجود در بازار؛
2. انتخاب اقتصادی؛
3. خدمات بی نظیر پس از فروش؛
4. تضمین رعایت نکات بهداشتی و سلامت؛
5. کمک به شرایط محیط زیستی و بحران آب.
درباره ی کیفیت به نظر نمی رسد احتیاج به توضیح و تشریح باشد؛ کافی است به صورت میدانی در بازار پرس و جو کرده و یا به شواهد و قرائن فروش در سطح داخلی و بین المللی توجه کنید.
اما از باب اقتصادی باید گفت همه می دانیم که قیمت محصولات موجود در بازار تقریبا در یک سطح قرار دارد در نتیجه انتخاب گزینه ی بالاتر به معنی کارآیی بیشتر و دوام و ماندگاری طولانی است. در این شرایط شما با صرف هزینه ای نسبتا برابر طولانی ترین خدمات را دریافت کرده اید.
اگر بخواهیم بسیار ساده از خدمات پس از فروش بگوییم باید بدانید که 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش شعار مجموعه است. چه تضمینی کیفی بالاتر از این نکته؟
دو بند آخر هم با توجه به نکات بالا محقق می شوند. یعنی کیفیت بالای ماده و تکنولوژی قابل توجه به کار گرفته شده در روند ساخت تضمین می کند که شیرآلات مواد مخرب را وارد آب نکند و از طرفی با کنترل دقیق و هوشمندانه مصرف آب را بهینه سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس