بهترین شیرالات ساختمانی کدام اند؟

معرفی المان های کیفی شیرآلات

به طور کلی با پیشرفت های صنعتی عصر اخیر به دلیل وسعت گزینه های موجود، انتخاب و خرید در هر زمینه ای کاری مشکل محسوب می شود. شیرآلات ساختمانی از این موضوع مستثنی نیستند. سیل عظیم محصولات خارجی و حضور نمونه های ایرانی که البته تقریبا همه در یک بازه ی قیمتی ثابت هستند کار را برای خریدار چالش برانگیز کرده.
در ادامه چند عامل را معرفی می کنیم که با توجه به آن ها می توان به به گزینه ی صحیح پی برده و انتخاب هدفمندی داشت.

جنس شرآلات چیست؟

شیرآلات معمولا از دو ماده ی اولیه ی برنج و سرب ساخته می شوند. توصیه ی اول این است که سراغ نمونه های برنجی بروید. در صورتی که روکش شیرآلات به هر دلیلی استحکام خود را از دست بدهد ورود سرب به آب آشامیدنی می تواند اثرات فوق العاده مخربی بر سلامت شما داشته باشد.

آب کاری شیر چه به چه صورت است؟

پس از خمیرمایه ی اصلی شیر نوبت به روکش محافظ آن می رسد. مس، برنج، برنز و استیل چهار ماده ای هستند که برای انجام وظیفه به عنوان روکش شیرالات به خدمت گرفته می شوند. از بین این نمونه ها بهتر است به دنبال استیل باشید. این توصیه به دو علت است؛ اول اینکه استیل می تواند طی فرآیندی خاصیت ضد زنگ فوق العاده ای به خود بگیرد و طول عمر شیر شما را افزایش دهد. در گام بعدی ساختار سطحی این ماده به گونه ای است که لکه های به جا مانده از آب را واضح نمایش نمی دهد.
در نتیجه روکش استیل می تواند توامان دو مولفه ی مهم عملکردی و زیبایی جلوه را تضمین کند.

خرید ایرانی یا خارجی؟

شاید جالب نباشد که این ضرب المثل را به کار ببریم اما راجع به محصولات خارجی در زمینه ی شیرآلات ساختمانی به طور تمام و کمال می توان گفت که “مرغ همسایه غاز است”. توجه داشته باشید که بسیاری از محصولات حاضر در بازار ساخت چین هستند که برچسب استاندارد فلان کشور اروپایی را به همراه دارند. حال آن که تولیدات داخلی با استفاده از تجربه انباشته شده ی سالیان دراز می توانند برآورده کننده ی نیازهای شما باشند.
باری؛ اگر چه تکراری و مکرر است اما بازهم توصیه می کنیم محصولات برندی را انتخاب کنید که پیشینه ی روشنی دارد و خدمات پس از فروش قابل اتکا و اعتمادی ارائه می دهد. شیرآلات ساختمانی قهرمان با قدمتی بیش از 35 سال و بهره گیری از نیروهای متخصص و دستگاه های روز جهان آماده ی سرویس دهی به شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس