انتخاب اقتصادی شیرآلات، قهرمان همراه شما

نکته ای که امروزه در صدر اولویت های هر خریدی قرار می گیرد نگاه اقتصادی است.

یعنی باید سراغ خرید و انتخاب محصولی برویم که بیشترین دستاورد را برای ما داشته باشد.

به اصطلاح بازاری ها باید پول را به پول داد. ما در شیرآلات ساختمانی قهرمان این مولفه را یکی از اول اساسی خود می دانیم؛ اگر اینچنین نبود صدور محصولاتمان به بیش از 30 کشور دنیا میسر نمی شد و امروز با افتخار از پیشینه ی 35 ساله ی خود سخن نمی گفتیم.

مولفه های یک انتخاب اقتصادی چیست و شیرآلات قهرمان جای میدان ایستاده است؟

اگر از ما بپرسید و در انتظار پاسخی کیفی باشید چنین واژه هایی را خواهید شنید که یک انتخاب اقتصادی است اگر در یک رنج، بازه یا طیف قیمی بالاترین کیفیت را ارائه دهد.

حال اگر بخواهیم این توضیح را بشکافیم آن را به المان های تفکیک شده گسترش و تعمیم دهیم باید بندهای زیر را مطالعه فرمایید؛

  • انتخاب باید دوام داشته باشد، یعنی علاوه بر این کارآیی بالایی دارد به لحاظ ظاهری هم قدیمی نشود و اصطلاحا از مد نیافتد؛ یک مثال ساده و کاربردی برای این بحث مقایسه ی تولید یک مدل مشخص بنز و سایپا است. اولی هر چه قدر هم قدیمی و فرسوده شود باز در موزه جای می گیرد و انتیک است و دومی پس از پایان عمر به زباله دان تاریخ می پیوندد.
  • تعمیر و نگهداری شیرآلات انتخاب شده باید ساده و کم هزینه باشد؛ به جز قهرمان تولیدات دیگری می شناسید که از 5 الی 20 سال خدمات پس از فروش بی قید و شرط ارائه دهد؟
  • انحصاری نبودن انتخاب هم امری دیگر است؛ دوباره از صنعت اتومبیل سازی مثال می زنیم، اگر 20 میلیون سرمایه داشته باشید ناچارا باید پراید بخرید؛ اما در بودجه های مختلف طیف وسیعی انتخاب مقابل شما قرار می دهیم، از شیرهای هوشمند گرفته تا اهرمی و ساده.

سخن را کوتاه می کنیم، اگر در دنیای شیرآلات قصد خریدی به صرفه و اقتصادی دارید بی شک بهترین گزینه های را محصولات قهرمان ارائه می دهند.

کافی است سری به فروشگاه و نمایندگی های معتبر ما بزنید و با محصولات حاضر در بازار یک مقایسه ی دم دستی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس